Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - P 8 hösten 2021

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-08-14 10:00 IF Karlstad Fotboll 1 - IFK Skoghall gul Våxnäs IP
2021-08-14 10:00 IF Karlstad Fotboll 2 - IFK Skoghall grön Våxnäs IP
2021-08-14 11:30 IFK Skoghall gul - IF Karlstad Fotboll 2 Våxnäs IP
2021-08-14 11:30 IFK Skoghall grön - IF Karlstad Fotboll 1 Våxnäs IP
2021-08-15 00:00 Fiskeviks IF vit - Gunnarskog IK Sjövallen
2021-08-15 00:00 Gunnarskog IK - Fiskeviks IF grön Sjövallen
2021-08-15 00:00 IF Örnen - Fiskeviks IF vit Sjövallen
2021-08-15 00:00 Jössefors IK - IK Arvika Fotboll röd Forshälla
2021-08-15 00:00 Klässbols SK - IK Arvika Fotboll blå Forshälla
2021-08-15 00:00 IK Arvika Fotboll röd - Klässbols SK Forshälla
2021-08-15 00:00 IK Arvika Fotboll blå - Jössefors IK Forshälla
2021-08-15 00:00 Värmskogs SK - Nor/Edsvalla Liljevallen
2021-08-15 00:00 Nor/Edsvalla - Grums IK Liljevallen
2021-08-15 00:00 Grums IK - Värmskogs SK Liljevallen
2021-08-15 00:00 Ekshärads BK - Forshaga IF syd Aurénaborgen
2021-08-15 00:00 IK Vikings FK - Forshaga IF nord Aurénaborgen
2021-08-15 00:00 Forshaga IF syd - IK Vikings FK Aurénaborgen
2021-08-15 00:00 Forshaga IF nord - Ekshärads BK Aurénaborgen
2021-08-15 00:00 KB Karlskoga FF gul - Bråtens IK vit Nobelstadion
2021-08-15 00:00 KB Karlskoga FF blå - Bråtens IK blå Nobelstadion
2021-08-15 00:00 Bråtens IK vit - KB Karlskoga FF blå Nobelstadion
2021-08-15 00:00 Bråtens IK blå - KB Karlskoga FF gul Nobelstadion
2021-08-15 00:00 Filipstads FF vit - IFK Kristinehamn vit Kalhyttan
2021-08-15 00:00 Filipstads FF blå - IFK Kristinehamn blå Kalhyttan
2021-08-15 00:00 IFK Kristinehamn vit - Filipstads FF blå Kalhyttan
2021-08-15 00:00 IFK Kristinehamn blå - Filipstads FF vit Kalhyttan
2021-08-15 00:00 Immetorp BK - KB Karlskoga FF vit Källmossen
2021-08-15 00:00 Karlskoga SK - Åtorps IF Källmossen
2021-08-15 00:00 KB Karlskoga FF vit - Karlskoga SK Källmossen
2021-08-15 00:00 Åtorps IF - Immetorp BK Källmossen
2021-08-15 10:00 Fiskeviks IF grön - IF Örnen Sjövallen
2021-08-15 10:00 Hertzöga BK grön - FBK Karlstad 2/5 röd Örsholmens IP
2021-08-15 10:00 Hertzöga BK brun - FBK Karlstad 2/5 vit Örsholmens IP
2021-08-15 10:00 IF Karlstad Fotboll 3 - IFK Skoghall svart Våxnäs IP
2021-08-15 10:00 IF Karlstad Fotboll 4 - IFK Skoghall vit Våxnäs IP
2021-08-15 10:30 Torsby IF - Hertzöga BK vit Björnevi
2021-08-15 10:30 Råtorps IK - Hertzöga BK gul Björnevi
2021-08-15 11:00 Köla/Koppom - Årjängs IF svart Hammarsvallen
2021-08-15 11:00 Töcksfors IF - Årjängs IF gul Hammarsvallen
2021-08-15 11:00 Fagerås BK - Kils AIK FK Lundavallen
2021-08-15 11:15 Hertzöga BK vit - Råtorps IK Björnevi
2021-08-15 11:15 Hertzöga BK gul - Torsby IF Björnevi
2021-08-15 11:30 FBK Karlstad 2/5 vit - Hertzöga BK grön Örsholmens IP
2021-08-15 11:30 FBK Karlstad 2/5 röd - Hertzöga BK brun Örsholmens IP
2021-08-15 11:30 IFK Skoghall vit - IF Karlstad Fotboll 3 Våxnäs IP
2021-08-15 11:30 IFK Skoghall svart - IF Karlstad Fotboll 4 Våxnäs IP
2021-08-15 12:00 Årjängs IF gul - Köla/Koppom Hammarsvallen
2021-08-15 12:00 Kila IF - Töcksfors IF Hammarsvallen
2021-08-15 12:00 Kils AIK FK - IFK Skoghall blå Lundavallen
2021-08-15 13:00 Årjängs IF svart - Kila IF Hammarsvallen
2021-08-15 13:00 IFK Skoghall blå - Fagerås BK Lundavallen
2021-08-22 10:00 FBK Karlstad 3 - Hammarö FK syd/nord Mörmons IP
2021-08-22 10:00 FBK Karlstad 4 - Hammarö FK väst Mörmons IP
2021-08-22 11:00 Hammarö FK öst - Norrstrands IF vit Mörmons IP
2021-08-22 11:00 Hammarö FK syd/nord - FBK Karlstad 4 Mörmons IP
2021-08-22 11:00 IFK Ölme - Storfors FF Ölme IP
2021-08-22 12:00 Ulvsby IF - Hammarö FK öst Mörmons IP
2021-08-22 12:00 Hammarö FK väst - FBK Karlstad 3 Mörmons IP
2021-08-22 12:00 Storfors FF - Villastadens IF Ölme IP
2021-08-22 13:00 Norrstrands IF vit - Ulvsby IF Mörmons IP
2021-08-22 13:00 Villastadens IF - IFK Ölme Ölme IP
2021-08-22 14:00 Skattkärrs IF röd - Norrstrands IF svart Caland Arena
2021-08-22 14:00 Skattkärrs IF blå - Norrstrands IF röd Caland Arena
2021-08-22 15:30 Norrstrands IF svart - Skattkärrs IF blå Caland Arena
2021-08-22 15:30 Norrstrands IF röd - Skattkärrs IF röd Caland Arena
Omgång 2
2021-08-28 10:00 Nor/Edsvalla - Fagerås BK Älvenäsvallen
2021-08-28 10:00 Åtorps IF - IFK Kristinehamn vit Åvallen, Åtorp
2021-08-28 10:00 KB Karlskoga FF vit - IFK Kristinehamn blå Åvallen, Åtorp
2021-08-28 11:00 Fagerås BK - Hammarö FK öst Älvenäsvallen
2021-08-28 11:00 Hertzöga BK grön - IFK Skoghall vit Ilanda IP
2021-08-28 11:00 Hertzöga BK brun - IFK Skoghall svart Ilanda IP
2021-08-28 11:00 IFK Kristinehamn vit - KB Karlskoga FF vit Åvallen, Åtorp
2021-08-28 11:00 IFK Kristinehamn blå - Åtorps IF Åvallen, Åtorp
2021-08-28 12:00 Hammarö FK öst - Nor/Edsvalla Älvenäsvallen
2021-08-28 12:00 IFK Skoghall vit - Hertzöga BK brun Ilanda IP
2021-08-28 12:00 IFK Skoghall svart - Hertzöga BK grön Ilanda IP
2021-08-28 12:00 Norrstrands IF svart - Hammarö FK väst ICA Maxi Välsviken Arena
2021-08-28 12:00 Norrstrands IF röd - Hammarö FK syd/nord ICA Maxi Välsviken Arena
2021-08-28 13:00 Råtorps IK - Forshaga IF nord Ängevi IP
2021-08-28 13:00 Hammarö FK väst - Norrstrands IF röd ICA Maxi Välsviken Arena
2021-08-28 13:00 Hammarö FK syd/nord - Norrstrands IF svart ICA Maxi Välsviken Arena
2021-08-29 00:00 IF Örnen - Årjängs IF svart Örnvallen
2021-08-29 00:00 Jössefors IK - Årjängs IF gul Örnvallen
2021-08-29 00:00 Årjängs IF svart - Jössefors IK Örnvallen
2021-08-29 00:00 Årjängs IF gul - IF Örnen Örnvallen
2021-08-29 00:00 Gunnarskog IK - IK Arvika Fotboll röd Gunnevi
2021-08-29 00:00 Köla/Koppom - IK Arvika Fotboll blå Gunnevi
2021-08-29 00:00 IK Arvika Fotboll röd - Klässbols SK Gunnevi
2021-08-29 00:00 IK Arvika Fotboll blå - Köla/Koppom Gunnevi
2021-08-29 00:00 Klässbols SK - Gunnarskog IK Gunnevi
2021-08-29 00:00 Kils AIK FK - Värmskogs SK Sannerudsvallen
2021-08-29 00:00 Värmskogs SK - Ulvsby IF Sannerudsvallen
2021-08-29 00:00 Ulvsby IF - Kils AIK FK Sannerudsvallen
2021-08-29 00:00 IK Vikings FK - Hertzöga BK vit Hagforsvallen
2021-08-29 00:00 Ekshärads BK - Hertzöga BK gul Hagforsvallen
2021-08-29 00:00 Hertzöga BK vit - Ekshärads BK Hagforsvallen
2021-08-29 00:00 Hertzöga BK gul - IK Vikings FK Hagforsvallen
2021-08-29 00:00 Forshaga IF syd - Råtorps IK Ängevi IP
2021-08-29 00:00 Forshaga IF nord - Torsby IF Ängevi IP
2021-08-29 00:00 Torsby IF - Forshaga IF syd Ängevi IP
2021-08-29 00:00 Bråtens IK vit - Filipstads FF vit Bråtenvallen
2021-08-29 00:00 Bråtens IK blå - Filipstads FF blå Bråtenvallen
2021-08-29 00:00 Filipstads FF vit - Bråtens IK blå Bråtenvallen
2021-08-29 00:00 Filipstads FF blå - Bråtens IK vit Bråtenvallen
2021-08-29 00:00 Villastadens IF - Immetorp BK Sannaheden
2021-08-29 00:00 Immetorp BK - Karlskoga SK Sannaheden
2021-08-29 00:00 Karlskoga SK - Villastadens IF Sannaheden
2021-08-29 10:00 IFK Skoghall blå - Grums IK Grönberg
2021-08-29 10:00 IF Karlstad Fotboll 3 - FBK Karlstad 2/5 vit Våxnäs IP
2021-08-29 10:00 IF Karlstad Fotboll 4 - FBK Karlstad 2/5 röd Våxnäs IP
2021-08-29 11:00 Töcksfors IF - Fiskeviks IF vit Hagavallen
2021-08-29 11:00 Kila IF - Fiskeviks IF grön Hagavallen
2021-08-29 11:15 Norrstrands IF vit - IFK Skoghall blå Grönberg
2021-08-29 11:30 FBK Karlstad 2/5 vit - IF Karlstad Fotboll 4 Våxnäs IP
2021-08-29 11:30 FBK Karlstad 2/5 röd - IF Karlstad Fotboll 3 Våxnäs IP
2021-08-29 12:00 Fiskeviks IF vit - Kila IF Hagavallen
2021-08-29 12:00 Fiskeviks IF grön - Töcksfors IF Hagavallen
2021-08-29 12:15 Grums IK - Norrstrands IF vit Grönberg
2021-09-04 09:30 IFK Skoghall gul - Skattkärrs IF röd Mörmons IP
2021-09-04 09:30 IFK Skoghall grön - Skattkärrs IF blå Mörmons IP
2021-09-04 10:00 KB Karlskoga FF blå - Storfors FF Rönningen
2021-09-04 10:30 Skattkärrs IF röd - IFK Skoghall grön Mörmons IP
2021-09-04 10:30 Skattkärrs IF blå - IFK Skoghall gul Mörmons IP
2021-09-04 10:50 KB Karlskoga FF gul - IFK Ölme Rönningen
2021-09-04 11:40 Storfors FF - KB Karlskoga FF gul Rönningen
2021-09-04 12:20 IFK Ölme - KB Karlskoga FF blå Rönningen
2021-09-05 10:00 IF Karlstad Fotboll 1 - FBK Karlstad 4 Örsholmens IP
2021-09-05 10:00 IF Karlstad Fotboll 2 - FBK Karlstad 3 Örsholmens IP
2021-09-05 11:30 FBK Karlstad 3 - IF Karlstad Fotboll 1 Örsholmens IP
2021-09-05 11:30 FBK Karlstad 4 - IF Karlstad Fotboll 2 Örsholmens IP
Omgång 3
2021-09-04 12:00 Torsby IF - IK Vikings FK Råtorpsvallen
2021-09-04 12:00 Ekshärads BK - Råtorps IK Råtorpsvallen
2021-09-04 13:00 Råtorps IK - Torsby IF Råtorpsvallen
2021-09-04 13:00 IK Vikings FK - Ekshärads BK Råtorpsvallen
2021-09-11 10:00 Skattkärrs IF röd - FBK Karlstad 3 Caland Arena
2021-09-11 10:00 Skattkärrs IF blå - FBK Karlstad 4 Caland Arena
2021-09-11 10:00 IF Karlstad Fotboll 1 - Hammarö FK väst Våxnäs IP
2021-09-11 10:00 IF Karlstad Fotboll 2 - Hammarö FK syd/nord Våxnäs IP
2021-09-11 11:00 Årjängs IF svart - Gunnarskog IK Tingevi
2021-09-11 11:00 Årjängs IF gul - Töcksfors IF Tingevi
2021-09-11 11:30 Norrstrands IF vit - Fagerås BK ICA Maxi Välsviken Arena KG-plan
2021-09-11 11:30 IFK Skoghall blå - Kils AIK FK Mörmons IP
2021-09-11 11:30 Hammarö FK väst - IF Karlstad Fotboll 2 Våxnäs IP
2021-09-11 11:30 Hammarö FK syd/nord - IF Karlstad Fotboll 1 Våxnäs IP
2021-09-11 12:00 FBK Karlstad 3 - Skattkärrs IF blå Caland Arena
2021-09-11 12:00 FBK Karlstad 4 - Skattkärrs IF röd Caland Arena
2021-09-11 12:30 Gunnarskog IK - Årjängs IF gul Tingevi
2021-09-11 12:30 Töcksfors IF - Årjängs IF svart Tingevi
2021-09-11 12:30 Fagerås BK - Värmskogs SK ICA Maxi Välsviken Arena KG-plan
2021-09-11 12:30 Kils AIK FK - Nor/Edsvalla Mörmons IP
2021-09-11 13:00 IF Karlstad Fotboll 3 - Hertzöga BK grön Våxnäs IP
2021-09-11 13:00 IF Karlstad Fotboll 4 - Hertzöga BK brun Våxnäs IP
2021-09-11 13:30 Värmskogs SK - Norrstrands IF vit ICA Maxi Välsviken Arena KG-plan
2021-09-11 13:30 Nor/Edsvalla - IFK Skoghall blå Mörmons IP
2021-09-11 14:30 Hertzöga BK grön - IF Karlstad Fotboll 4 Våxnäs IP
2021-09-11 14:30 Hertzöga BK brun - IF Karlstad Fotboll 3 Våxnäs IP
2021-09-11 15:00 Norrstrands IF svart - IFK Skoghall gul ICA Maxi Välsviken Arena KG-plan
2021-09-11 15:00 Norrstrands IF röd - IFK Skoghall grön ICA Maxi Välsviken Arena KG-plan
2021-09-11 16:00 IFK Skoghall grön - Norrstrands IF svart ICA Maxi Välsviken Arena KG-plan
2021-09-11 16:00 IFK Skoghall gul - Norrstrands IF röd ICA Maxi Välsviken Arena KG-plan
2021-09-12 00:00 Karlskoga SK - Bråtens IK vit Stråvallen
2021-09-12 00:00 IFK Ölme - Bråtens IK blå Stråvallen
2021-09-12 00:00 Bråtens IK vit - IFK Ölme Stråvallen
2021-09-12 00:00 Bråtens IK blå - Karlskoga SK Stråvallen
2021-09-12 00:00 Immetorp BK - Filipstads FF vit Källmossen
2021-09-12 00:00 Storfors FF - Filipstads FF blå Källmossen
2021-09-12 00:00 Filipstads FF vit - Storfors FF Källmossen
2021-09-12 00:00 Filipstads FF blå - Immetorp BK Källmossen
2021-09-12 00:00 KB Karlskoga FF vit - Åtorps IF Nobelstadion
2021-09-12 00:00 Åtorps IF - Villastadens IF Nobelstadion
2021-09-12 00:00 Villastadens IF - KB Karlskoga FF vit Nobelstadion
2021-09-12 10:00 FBK Karlstad 2/5 vit - IFK Skoghall vit Örsholmens IP
2021-09-12 10:00 FBK Karlstad 2/5 röd - IFK Skoghall svart Örsholmens IP
2021-09-12 10:00 KB Karlskoga FF gul - IFK Kristinehamn blå Sannaheden
2021-09-12 10:00 KB Karlskoga FF blå - IFK Kristinehamn vit Sannaheden
2021-09-12 11:00 Klässbols SK - Fiskeviks IF vit Linnevi IP
2021-09-12 11:00 Jössefors IK - Köla/Koppom Linnevi IP
2021-09-12 11:00 IFK Kristinehamn vit - KB Karlskoga FF gul Sannaheden
2021-09-12 11:00 IFK Kristinehamn blå - KB Karlskoga FF blå Sannaheden
2021-09-12 11:30 Kila IF - IK Arvika Fotboll röd Kilavallen
2021-09-12 11:30 IF Örnen - IK Arvika Fotboll blå Kilavallen
2021-09-12 12:00 IFK Skoghall vit - FBK Karlstad 2/5 röd Örsholmens IP
2021-09-12 12:00 IFK Skoghall svart - FBK Karlstad 2/5 vit Örsholmens IP
2021-09-12 12:15 Köla/Koppom - Fiskeviks IF grön Linnevi IP
2021-09-12 12:15 Fiskeviks IF vit - Jössefors IK Linnevi IP
2021-09-12 13:00 IK Arvika Fotboll röd - IF Örnen Kilavallen
2021-09-12 13:00 IK Arvika Fotboll blå - Kila IF Kilavallen
2021-09-12 13:00 Ulvsby IF - Fagerås BK Ulvsby IP
2021-09-12 13:30 Fiskeviks IF grön - Klässbols SK Linnevi IP
2021-09-12 14:00 Fagerås BK - Grums IK Ulvsby IP
2021-09-12 15:00 Grums IK - Ulvsby IF Ulvsby IP
2021-09-12 16:00 Hertzöga BK vit - Forshaga IF syd Ilanda IP
2021-09-12 16:00 Hertzöga BK gul - Forshaga IF nord Ilanda IP
2021-09-12 17:00 Forshaga IF syd - Hertzöga BK gul Ilanda IP
2021-09-12 17:00 Forshaga IF nord - Hertzöga BK vit Ilanda IP

Postadress:
Forshaga IF - Fotboll
Fotbollsektionen, Box 38
66721 Forshaga

Kontakt:
Tel: 054870033, 054874536
Fax: 054871831
E-post: This is a mailto link

Se all info